درباره ما

درباره ما

آرکا فراز سهند

شرکت ارکا فراز رهاسهند از سال۱۳۷۴ و با اسم بازرگانی کربلایی فعالیت اقتصادی خود را با کشور های تازه به استقلال رسیده شروع کرده و صادرات انواع محصولات ایرانی به کشور های ارمنستان و گرجستان و قرقیزستان و غیره را شروع کرد و نیز در مقابل صادرات از ایران، واردات انواع ماشین الات و خطوط تولید مورد نیاز کشور که در ان زمان در داخل تولید نمیشد را نیز انجام داد.

و در فاصله ی سال های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۵ این واردات از کشورهایی مانند بلاروس و چین انجام گرفت تا اینکه خیلی از موارد وارداتی به مرور زمان بومی سازی شده و با مهندسی معکوس در کشورمان ساخته و تولید شد.

برای دریافت مشاوره رایگان همین الان اقدام کنید!

واردات مواد غذایی

شرکت ارکا سهند با کشور های چین و ترکیه ارتباطات خوبی دارد، لذا با توجه به نیاز داخل به مواد اولیه صنایع غذایی و نیز کمبود ان در برهه ای از زمان و بنا به درخواست تعدادی از تولید کنندگان مواد غذایی این شرکت اقدام به واردات اسیدسیتریک و پودر کاکائو کرده و هم اکنون در این زمینه فعالیت داشته و موارد مذکور را با بهترین برند و بهترین قیمت رقابتی و بدون واسطه در بازار عرضه می‌کند.

همچنین در صورت ثبت سفارش انواع دیگری از مواد اولیه به غیر از موارد مذکور توسط تولیدکنندگان محترم قادر به واردات در کمترین زمان می باشد.